בקהילת לוקווע וולברוז בבני ברק ציינו 22 שנים להסתלקות כ"ק מרן אדמו"ר זצוק"ל, קהל רב השתתף ביום שלישי בסעודת ההילולא שנערכה בבית המדרש לווקווע וולברוז בצפון בני ברק. לרגל הילולת כ"ק מרן אדמו"ר זצוק"ל . הסעודה נערכה בשילוב כינוס הכנה לקבלת התורה, בתחילת המעמד התקיימו מיום מסכת סוטה לאחר מכן נשאו דברים הגרמ"צ ברלין שליט"א ר"י חיים עוזר, הגר"ע פריד שליט"א , והגרי"ש שווארץ שליט"א רב בית כנסת חסד בבני ברק, את המשא המרכזי נשא רב הקהילה הגאון הגדול רבי שמואל הכהן טורנהיים שליט"א. יצויין כי קהילת לוקווע ולברוז בצפון בני ברק הוא מגדלור לתורה ולתפילה, שוקק חיים במשך כל שעות היום מניני תפילות שיעורי תורה וכן גם כולל אברכים חשובים ששוקדים על התורה • הצלם יהודה פרקוביץ תיעד
בלוקווע וולברוז ציינו 22 שנים להסתלקות האדמו"ר 1בלוקווע וולברוז ציינו 22 שנים להסתלקות האדמו"ר 2בלוקווע וולברוז ציינו 22 שנים להסתלקות האדמו"ר 3בלוקווע וולברוז ציינו 22 שנים להסתלקות האדמו"ר 4בלוקווע וולברוז ציינו 22 שנים להסתלקות האדמו"ר 5בלוקווע וולברוז ציינו 22 שנים להסתלקות האדמו"ר 6בלוקווע וולברוז ציינו 22 שנים להסתלקות האדמו"ר 7בלוקווע וולברוז ציינו 22 שנים להסתלקות האדמו"ר 8בלוקווע וולברוז ציינו 22 שנים להסתלקות האדמו"ר 9בלוקווע וולברוז ציינו 22 שנים להסתלקות האדמו"ר 10