בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו
כְּשֵׁם שֶׁנִּכְנַס לַבְּרִית: אמש (א') נערכה שמחת הברית לנין זקן רבני תוניס הגאון רבי דן מרדכי כהן זצ"ל, בן לבנו הרב חי כהן רב העדה התוניסאית בירושלים, בן לרב אבידן כהן ראש כולל 'יד מרדכי'. את מלאכת המילה ביצע הגאון הרב ראובן אלבז ראש מוסדות 'אור החיים' וחבר מועצת חכמי התורה • קובי הר צבי מגיש גלריה מהשמחה
בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 1בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 2בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 3בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 4בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 5בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 6בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 7בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 8בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 9בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 10בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 11בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 12בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 13בֵּן בָּא לָנוּ: רב העדה התוניסאית בירושלים חגג ברית לנכדו 14