תיעוד: הרמטכ"ל ביקר בבסיס חיל האוויר תל נוף 1תיעוד: הרמטכ"ל ביקר בבסיס חיל האוויר תל נוף 2תיעוד: הרמטכ"ל ביקר בבסיס חיל האוויר תל נוף 3תיעוד: הרמטכ"ל ביקר בבסיס חיל האוויר תל נוף 4תיעוד: הרמטכ"ל ביקר בבסיס חיל האוויר תל נוף 5
כל הכדור לרמטכל אבל שיעשה משהו ,יש המון חיילים שמגישים סרבנות ובסופו של דבר לא יהי צבא הגנה לישראל אלא צבא של חיזבאללה ואירוני הטרור למינהם ימך משם וזכרם ….
כל הסרבנים הם שבוים של דוקטרינת השמאל שאומרת מי שלא חושב כמונו אין לא מקום בארץ כי אנו בעלי הארץ הזאת .
ואלה צודק …
כל הכדור לרמטכל אבל שיעשה משהו ,יש המון חיילים שמגישים סרבנות ובסופו של דבר לא יהי צבא הגנה לישראל אלא צבא של חיזבאללה ואירוני הטרור למינהם ימך משם וזכרם ….