לא ראה שמחה מימיו: שמחת בית השואבה של ישיבת נר זרח – עוצם
אתמול התקיימה שמחת בית השואבה בבני ברק על ידי ישיבת נר זרח – עוצם, מרן הגר"ש שטיינמן השתתף בשמחה , כמו כן לפני המעמד עלו עשרות מבוגרי הישיבה לסוכת ראש הישיבה הגאון רבי יצחק זאב פיינשטיין שליט"א לשמחת חג והקבלת פני רבו • צפו בגלריה
לא ראה שמחה מימיו: שמחת בית השואבה של ישיבת נר זרח - עוצם 1לא ראה שמחה מימיו: שמחת בית השואבה של ישיבת נר זרח - עוצם 2לא ראה שמחה מימיו: שמחת בית השואבה של ישיבת נר זרח - עוצם 3לא ראה שמחה מימיו: שמחת בית השואבה של ישיבת נר זרח - עוצם 4לא ראה שמחה מימיו: שמחת בית השואבה של ישיבת נר זרח - עוצם 5לא ראה שמחה מימיו: שמחת בית השואבה של ישיבת נר זרח - עוצם 6לא ראה שמחה מימיו: שמחת בית השואבה של ישיבת נר זרח - עוצם 7לא ראה שמחה מימיו: שמחת בית השואבה של ישיבת נר זרח - עוצם 8לא ראה שמחה מימיו: שמחת בית השואבה של ישיבת נר זרח - עוצם 9לא ראה שמחה מימיו: שמחת בית השואבה של ישיבת נר זרח - עוצם 10
פשש מרשים. שמחת חג
איזה שמחה