בהשתתפות רבנים ואישי ציבור: בעל מלון "שרדונה" ערך בר מצווה לבנו • גלריה
ר' אברימי קליין, בעל מלון "שרדונה" (קיטרון לשעבר) ערך במהלך השבוע האחרון את שמחת הבר מצווה לבנו • במעמד השתתפו הגאון רבי שמעון גלאי, הגאון רבי עמרם פריד, ראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין, המועמד לראשות העיר הרב חנוך זייברט, רבנים ואישי ציבור
בהשתתפות רבנים ואישי ציבור: בעל מלון "שרדונה" ערך בר מצווה לבנו • גלריה 1בהשתתפות רבנים ואישי ציבור: בעל מלון "שרדונה" ערך בר מצווה לבנו • גלריה 2בהשתתפות רבנים ואישי ציבור: בעל מלון "שרדונה" ערך בר מצווה לבנו • גלריה 3בהשתתפות רבנים ואישי ציבור: בעל מלון "שרדונה" ערך בר מצווה לבנו • גלריה 4בהשתתפות רבנים ואישי ציבור: בעל מלון "שרדונה" ערך בר מצווה לבנו • גלריה 5בהשתתפות רבנים ואישי ציבור: בעל מלון "שרדונה" ערך בר מצווה לבנו • גלריה 6