הרמטכ״ל רב אלוף הרצי הלוי נפגש אתמול עם מפקדי החטיבות של אוגדה 36, בתוך רצועת עזה, וקיים הערכת מצב להמשך יחד עם מפקד פיקוד הדרום ומפקד האוגדה.
במהלך המפגש אמר הרמטכ"ל: ״אנחנו מנסים לחבר בין מטרות המלחמה שהלחץ בתמרון הוא זה שיביא את היכולת להשיג גם את מטרת המלחמה הזו, לייצר את התנאים לשחרור החטופים".
![הרמטכ"ל קיים הערכת מצב עם מפקדי החטיבות ברצועה](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2023/11/חרבות-ברזל-הרמטכל-הרצי-הלוי-בהערכת-מצב-בעזה-עם-אוגדה-36.-צילום-דוצ-1-1024x682.jpeg)
הלוי הדגיש בדבריו, כי גם אם תושג הפסקת אש, עצירת המלחמה אינה אופציה. "אנחנו לא מסיימים את המלחמה – אנחנו ממשיכים עד הניצחון, והולכים קדימה וממשיכים באזורים אחרים של חמאס".
בהמשך ציין הרמטכ"ל באזני המפקדים הבכירים: "מאוד גאה בכם, אתם עושים עבודה יוצאת מן הכלל״.
![הרמטכ"ל קיים הערכת מצב עם מפקדי החטיבות ברצועה](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2023/11/חרבות-ברזל-הרמטכל-הרצי-הלוי-בהערכת-מצב-בעזה-עם-אוגדה-36.-צילום-דוצ-2-1024x682.jpeg)