ארגון מאירים לחולה ורדיו קול ברמה הרקידו ושמחו את המאושפזים ומשפחותיהם במרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא • את האירוע ליוו הקלידן רולי מנדלזון ולהקתו יחד עם אמן הקלרינט דוד קליגר בהשתתפות הזמרים מנדי וייס, אברימי לונגר, שוקי סלומון, ונער הפלא בנצי קלצקין
באסף הרופא: כוכבי הזמר החסידי הקפיצו את החולים 1באסף הרופא: כוכבי הזמר החסידי הקפיצו את החולים 2באסף הרופא: כוכבי הזמר החסידי הקפיצו את החולים 3באסף הרופא: כוכבי הזמר החסידי הקפיצו את החולים 4באסף הרופא: כוכבי הזמר החסידי הקפיצו את החולים 5
כל הכבוד…
חבל על הזמן תותח
צדיקים