כל עם ישראל רוצה להרגיש עכשיו קרוב, להיות בהר מירון לחוות את הצלילים, הרגשות, הכיסופים והדמעות.
בימים אלו כשאנחנו לא יכולים להגיע להר מירון ולציון התנא ר' שמעון, מוציא הזמר מוטי גולדמן בליווי הקלידן הרשי סגל ואמן הקלרינט אברום בלטי שיר כיסופים לכבוד התנא, 'הייליגער ר' שמעון' בצירוף קליפ עם הרגעים הגדולים של מירון משנים עברו, אתם מוזמנים להצטרף ולהתרגש עם הצלילים המיוחדים.
צפו:
![מוטי גולדמן, הרשי סגל ואברומי בלטי - הייליגער ר' שמעון video](https://i.ytimg.com/vi/__6GWQnJZZs/maxresdefault.jpg#auto)
יש לכם כתבת מוזיקה מעניינת, נושא מוזיקלי מעניין, או סתם סרטון שקשור למוזיקה?
אתם מוזמנים לכתוב לנו ב- yr44022@gmail.com