גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט
האדמו"ר מבוטשאן ערך טיש ט"ו בשבט בבית מדרשו בבני ברק בהשתתפות אחיו גאב"ד יבניאל הגר"מ פרנקל • לאחר מכן עברו החסידים לברכה, ביניהם לוחם צה"ל שהגיע אף הוא להתברך • צילום: איתי קצב
גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 1גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 2גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 3גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 4גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 5גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 6גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 7גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 8גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 9גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 10גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 11גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 12גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 13גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 14גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 15גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 16גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 17גלריה: האדמו"ר מבוטשאן בעריכת שולחנו לרגל ט"ו בשבט 18