אמש נערכה שמחת הברית לבן נין למרן ראש הישיבה הגרב"ד פוברסקי, נין לבנו הגאון רבי ירוחם פוברסקי, נכד לחתנו הגאון רבי יצחק זאב פיינשטיין ר"י נר זרח עוצם, בן לחתנו הרב אברהם שוורץ, נין הגר"ח פיינשטיין והגרמ"א שוורץ מר"י מאור יצחק חמד • צפו בתיעוד
מרן ראש הישיבה מכניס את בן נינו בבריתו של אא"ה 1מרן ראש הישיבה מכניס את בן נינו בבריתו של אא"ה 2מרן ראש הישיבה מכניס את בן נינו בבריתו של אא"ה 3מרן ראש הישיבה מכניס את בן נינו בבריתו של אא"ה 4מרן ראש הישיבה מכניס את בן נינו בבריתו של אא"ה 5מרן ראש הישיבה מכניס את בן נינו בבריתו של אא"ה 6מרן ראש הישיבה מכניס את בן נינו בבריתו של אא"ה 7מרן ראש הישיבה מכניס את בן נינו בבריתו של אא"ה 8מרן ראש הישיבה מכניס את בן נינו בבריתו של אא"ה 9