בעיצומו של ימי השובבי"ם הגיע כ"ק מרן האדמו"ר מתולדות משה שליט"א לביקור חיזוק בהיכל הכולל בירושלים שתחת נשיאותו כדי לחזק את לומדי התורה והוגיה, האדמו"ר נשא דברי חיזוק לאברכים כאשר לאחמ"כ עברו כולם לברכת שלום ולהתברך • הצלם רפאל שוורץ מגיש תיעוד
האדמו"ר חיזק את אברכי הכולל המרכזי 1האדמו"ר חיזק את אברכי הכולל המרכזי 2האדמו"ר חיזק את אברכי הכולל המרכזי 3האדמו"ר חיזק את אברכי הכולל המרכזי 4האדמו"ר חיזק את אברכי הכולל המרכזי 5האדמו"ר חיזק את אברכי הכולל המרכזי 6האדמו"ר חיזק את אברכי הכולל המרכזי 7האדמו"ר חיזק את אברכי הכולל המרכזי 8