חנוך זייברט, המועמד לראשות העיר בני ברק, פתח את יום הבחירות שלו בתפילה על ציוניהם של גדולי ישראל שהתגוררו בבני ברק: החזון איש, אוהל אדמור"י ויז'ניץ, הסטייפלר, הרב וואזנר, הרב שטיינמן, הרב בעדני ועוד וכן על קברות סבותיו • תיעוד
פתח את הבחירות: זייברט עלה לקבר החזון איש 1פתח את הבחירות: זייברט עלה לקבר החזון איש 2פתח את הבחירות: זייברט עלה לקבר החזון איש 3פתח את הבחירות: זייברט עלה לקבר החזון איש 4פתח את הבחירות: זייברט עלה לקבר החזון איש 5פתח את הבחירות: זייברט עלה לקבר החזון איש 6פתח את הבחירות: זייברט עלה לקבר החזון איש 7פתח את הבחירות: זייברט עלה לקבר החזון איש 8פתח את הבחירות: זייברט עלה לקבר החזון איש 9