בירושלים התקיים מעמד פדיון הבן לנכד ראש הישיבה הגאון הגדול רבי דוד אברהם שליט"א, בן לבנו הרב יעקב אברהם, ונכד ראש הכולל הגאון רבי שלמה בן נאים • פדה את התינוק הגאון רבי אפרים הכהן, בנו של מרן רה"י הגר"ש כהן זצוק"ל, הידועים כמשפחת כהנים מיוחסת • את האירוע כיבדו בנוכחותם דיינים, ראשי ישיבות, רבנים ואישי ציבור • צפו בגלריה בשמחה
בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 1בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 2בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 3בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 4בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 5בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 6בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 7בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 8בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 9בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 10בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 11בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 12בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 13בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 14בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 15בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 16בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 17בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 18בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 19בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 20בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 21בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 22בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 23בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 24בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 25בחמישה סלעים: בנו של ראש הישיבה פדה את בנו 26