מעמד קבלת פני רבו בהשתתפות רבנים דיינים ראשי ישיבות ות"ח נכבדים
כינוס חג והקבלת פני רבותיו ברגל
בראשות הגאון המקובל רבי עזריאל מנצור שליט"א ראש מוסדות "שובי נפשי"
בהשתתפות הגאון הגדול רבי שלמה מחפוד שליט"א חבר מועצת חכמי התורה. רבנים דיינים ראשי ישיבות ות"ח נכבדים. צילום דוד ארזני.
צילום דוד ארזניצילום דוד ארזני (2)צילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזניצילום דוד ארזני