בארגון "קן לילד" בשיתוף פעולה עם אגף רווחה ושירותים חברתיים בעיר אלעד קיימו יום חוויה וכיף לאלפי אמהות חד הוריות וילדיהן ביום ל"ג בעומר, וזאת כחלק מהפעילות השוטפת שמקיימים בארגון למען המשפחות המתמודדות עם הקושי בלהחזיק את עצמן ואת המשפחה לבד.
כבר ימים לפני ל"ג בעומר פרסמו בארגון כי הם יקיימו יום חוויה וכיף לאמהות חד הוריות בפארק המג'יקאס – פארק השעשועים המקורה במעלה אדומים, דבר שהפך לבשורה עצומה בקרב האמהות בעיר אלעד.
ואכן, ביום ל"ג בעומר יצאו אמהות חד הוריות מהעיר אלעד בהסעות מאורגנות לפארק השעשועים במעלה אדומים שם הם נהנו מיום חוויה וכיף, ופעילות אתגרית ומהנה לאמהות ולילדים היקרים המתמודדים בגבורה גם במצבים לא קלים ופשוטים.
בארגון "קן לילד" דאגו באופן אישי למשתתפות הרבות ולילדים והעניקו להם מגוון פעילויות מהנות בכדי להאיר להם במעט את היום המיוחד ל"ג בעומר, יום בו רבבות עורכים הדלקות ושמחים בשמחתו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי.
בארגון הודו בחום לראש העיר אלעד הרב יהודה בוטבול אשר שם את התושבים בראש סולם העדיפויות שלו ודואג באופן אישי גם לאמהות החד הוריות. "אנו מודים מעומק הלב על שיתוף הפעולה ובטוחים שזכות רשב"י תעמוד להצלחתו", אמרו בארגון.
יצוין כי עמותת "קן לילד" הוקמה במטרה לתת מענה וסיוע לנשים גרושות וילדיהן. במדינה כיום חיים למעלה מ-40,000 ילדים להורים גרושים מהמגזר החרדי, ובארגון עושים לילות כימים בכדי לבנות לילדים האלו את העתיד לו הם ראויים. העמותה שמה לה לחזון לסייע לאותם הילדים ברמה הלימודית, האישית, החברתית וכלכלית.
העמותה החלה את פעילותה בחג הפסח תשפ"ד בחלוקת עשרות אלפי שקלים לסיוע לנשים גרושות וילדהם בעיר אלעד, ולקראת חג השבועות מתעדת העמותה להתחיל עם פרויקט "חונך לנער" שבו ילמדו הילדים בליל שבועות עם אברכים שלוקחים חלק בפרויקט.
עמותת קן לילד הוקמה ע"י הגברת תהילה הורביץ המשמשת כיו"ר העמותה, והגברת שושי בש מנכלי"ת העמותה, מי שמלווה את הארגון מבחינה תורנית וחינוכית הוא הרב חיים הורביץ. הארגון זכה לברכתם ועידודם של מרנן ורבנן גדו"י ובהם כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א והפוסק הגאון רבי עמרם פריד שליט"א.