סמוך לשעה 09:20 הופעלו אזעקות במספר יישובים בעוטף ישראל, בשל ירי רקטות משטח רפיח לישראל. בחסדי שמים, לוחמי ההגנה האווירית יירטו הצלחה כחמישה שיגורים שחצו לתוך שטח ישראל.
אלא שלא עבר זמן רב ובסגירת מעגל מהירה של חיל האוויר ואוגדה 162, כלי טיס תקף וחיסל תוך 30 דקות את המחבלים שביצעו הבוקר (ה') את השיגורים לעוטף עזה ממרחב רפיח.
בנוסף, כוחות חטיבת האש 215 וחיל האוויר תקפו מהקרקע ומהאוויר, בארטילריה ובאמצעות כלי טיס ומטוסי קרב, מטרות טרור במרחב ממנו בוצעו השיגורים.