ניצחון גדול למשפחת יודקין: לראשונה בהיסטוריה של מדינת ישראל נכתב הביטוי הי"ד על מצבת סרן ישראל יודקין הי"ד.
האותיות "הי"ד" יוכלו להתווסף לכלל מצבות הנופלים מקום המדינה.
דוברות משרד הביטחון מסרו בתגובה: "ועדת החוץ והביטחון של הכנסת אישרה את התיקון שהובילו שר הביטחון, יואב גלנט ואגף משפחות, הנצחה ומורשת במשרד הביטחון, בהמלצת המועצה הציבורית להנצחת החייל, לתיקון התקנות לכיתוב על גבי מצבות חללי מערכות ישראל בבתי העלמין הצבאיים. חברי הועדה שמעו את דבריו של ראש היחידה להנצחת החייל במשרד הביטחון ובתום הדיון אישרו את התיקון, שבמסגרתו תינתן האפשרות לכתוב על מצבת חלל מערכות ישראל לבקשת קרוב משפחה את צירוף האותיות השם יקום דמו (הי״ד) בנסיבות של נפילה בקרב או בפיגוע חבלני או את צירוף האותיות זכרונו לברכה (ז״ל)".