לא פועל? צפו כאן:
עקיבא קאופמן. צילום: המחדש
בריאיון ל'המחדש'
החשוד ברצח מחבל נוח'בה: "הייתי מתוסכל, זה מקומם ומכעיס"
עקיבא קאופמן, צעיר חרדי מבני ברק ומתנדב איחוד הצלה, קפץ ביום שמחת תורה ליישובי הדרום כדי להציל חיים • בדרך, הוא התבקש על ידי המשטרה להעביר מחבל נוח'בה לידי השב"כ ומאז החיים שלו הסתבכו • אחרי שנעצר בחשד לרצח המחבל, הוא מגולל את הכל בריאיון: "על המסמך שחתמתי מופיע שאני סיוע בחשד לרצח מתוך מניע לאומני גזעני, שאלתי את החוקר אם אין כאן טעות" • על החשד נגדו: "אני מציל חיים, לא נוטל חיים"
- יוחאי דנינו
- 17/07/2024
- 20:00
- אין תגובות
מה דעתך על הכתבה, הייתה מעניינת?
378
42
הנצפים ביותר
הירשם
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך