סיעת ש״ס במכתב לראש הממשלה: תומכים ומחזקים אותך במאמציך להשלים את עסקת החטופים.
להלן תוכן המכתב:
מכובדנו,
סיעת ש״ס מחזקת את ידיך במאמציך להשבת אחינו ואחיותינו החטופים, ובהובלת העסקה הנמצאת כעת במו״מ מתקדם.
אנו סבורים כי התנאים שנוצרו כעת בעקבות הלחץ הצבאי המבורך והחיסולים הממוקדים, יוצרים עיתוי ראוי להגיע לעסקה השומרת על האינטרסים הבטחוניים החיוניים של ישראל ומחזירה את החטופים הביתה.
סיעת ש״ס קוראת לך לא לחשוש מהקולות בקואליציה המתנגדים לעסקה ומחזקת אותך להמשיך לפעול באחריות למען מצוות פדיון שבויים שאין למעלה ממנה, וכפי שמרן רבנו עובדיה יוסף זצ״ל הורה לנו תמיד, לעשות הכל למען פדיון שבויים.
אנו מברכים אותך בנסיעתך החשובה לארה״ב לייצג נאמנה את עמדת ישראל בבימה חשובה זו, ועל כך שאתה מצרף לנסיעתך את משפחות החטופים, ובטוחים שנסיעה זו תסייע רבות לקידום עסקת החטופים ולהביאה לידי גמר בקרוב, בעזרת ה׳.