כונני ארגון הצלה הוזעקו לרחוב הרב כהנמן בבני ברק בעקבות דיווח על תאונת דרכים.
יחד עם חובשים ופראמדיקים של מד"א, ביצעו הכוננים פעולות החייאה מתקדמות בילדה בת 8 עם חבלה רב מערכתית, והיא פונתה במצב אנוש, תוך כדי המשך פעולות החייאה לבית החולים שיבא בתל השומר.
פראמדיק הצלה צביקה גדלוביץ וחובשי הצלה יוסי רוטנשטיין ובעריש בוקצ'ין מדווחים: "הוזנקנו עם אמבולנס מד"א אותו אנו מאיישים לתאונת דרכים קשה, בה מצאנו הולכת רגל, ילדה בת 8 מחוסרת הכרה עם חבלה רב מערכתית לאחר שנפגעה מרכב פרטי. יחד עם חובשים ופראמדיקים של הצלה ומד"א, ביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות ופינינו אותה תוך כדי המשך פעולות החייאה לחדר הטראומה בבית החולים שיבא בתל השומר."