המשטרה עצרה ועיכבה הבוקר 2 מפגינים ליד ביתו של השר דודי אמסלם במעלה אדומים לאחר שזרעו הרס רב ושפכו זבל של פרות שהביאו מהקיבוצים.
השר דוד אמסלם תיאר את אשר ראו עינו, "האנרכיסטים הביאו את כל הרפש שלהם מהקיבוץ, את הצואה של הפרות ושפכו במרכז הכביש מול הבית שלי תוך כדי קיבוע של האסלות על האספלט והשחתת הרכוש הציבורי… הם כבר הלכו, אבל את הנזקים השאירו כאן. מדוע תושבי מעלה אדומים אמורים לממן את זה מהארנונה שהם משלמים? אני בז לכם ולשכמותכם".
המשטרה מסרה בתגובה: "שוטרי תחנת מעלה אדומים הגיעו הבוקר לביתו של נבחר ציבור במעלה אדומים עם קבלת דיווח על מחאה שלא תואמה מראש המתקיימת במקום ומשתתפיה מפרים את התנאים שנקבעו בהפגנות מול בתי נבחרי ציבור, בהתאם לפסיקה ובאופן המפר את איזון הראוי בין חופש המחאה לשמירה על הסדר הציבורי. השוטרים שהגיעו למקום ביקשו מהמוחים להתפזר מאחר והם מפרים את הסדר ואת תנאי ההפגנה המותרים. בסיום נעצר מפגין אחד לחקירה ומפגינה נוספת עוכבה לחקירה בתחנה בחשד כי הפרו את הסדר ולא נשמעו להנחיות השוטרים. בתום חקירתם ובהתאם לחומר הראיות בתיק יוחלט האם לבקש בהמשך את הארכת מעצרם".