תושבי מג'דל שמס מתקשים להתאושש מאסון הרקטה שגבה את חייהם של 12 ילדים ובני נוער ששיחקו במקום בשעות הערב. פהד ספדי, תושב מג'דל שמס, סיפר ב-103 על תחושותיו הקשות בעקבות התקרית.
"אני רוצה שתהיה ממשלה ציונית, שנאמנה לחוק ולעתיד המדינה, ושתעשה את מה שהיא צריכה לעשות", אמר. "אני לא יודע אם ההוראה של ראש הממשלה הייתה להפציץ בלבנון הייתה אחרי שמפניה ורודה. זה דם דרוזי, מי יגיב? שום תגובה לא תהיה".
בראיון לחדשות 13 תושבים במג'דל שמס דורשים תגובה חריפה על הטבח, "לא להרוג להם ילד. 3,000 ילדים להרוג, לחסל את נסראללה, אם נתניהו לא מסוגל אנחנו נגיב בחריפות".
עוד הבהיר: "אדוני ראש הממשלה, אם תשב ותגיד שאין לנו יכולת להביס את האויב, תעצור ונלך לבחירות".
![במג'דל שמס מאיימים: אם נתניהו לא יגיב, אנחנו ננקום](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2024/07/צילום-מסך-2024-07-28-113924.png)