יו"ר יש עתיד יאיר לפיד ביקר במג'דל שמס וניחם אי "התגובה תהיה קשה והיא תהדהד בכל המזרח התיכון"ת תושבי העדה הדרוזית שמתקשים להתאושש מהאסון הכבד. "הילדים שמתו במגרש הכדורגל הזה יכולים היו להיות הילדים של כל אחד מאיתנו ולפיכך הם הילדים של כל אחד מאיתנו. אלה הילדים שלנו", ניחם לפיד.
לפיד תקף את הממשלה על הרפיסות מול החיזבאלה. "תפקידה של המדינה הוא לתת ביטחון לילדים. ילדים לא אמורים למות במלחמות של מבוגרים. המדינה כשלה, הממשלה כשלה, אנחנו מצטערים בפני המשפחות. אנחנו מבקשים את סליחת הילדים האלה".
לפיד הבטיח כי "התגובה תהיה קשה והיא תהדהד בכל המזרח התיכון. אנחנו לא ניתן לזה,רק לעבור. אבל היום אנחנו רק נרכין ראשנו, נשתתף בצער המשפחות ונתפלל לשלומם של הפצועים ביחד."
צילום סטילס: אלעד גוטמן