"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש
זה כבר מזמן הפך לשם דבר בחסידות ברסלב – השבת השנתית של חבורת 'עיתים לתורה' המכונה "הגזלנים הקדושים" – שבת גיבוש לחבורה בנשיאותו של ר' נחמן בנשעיה ובניהולו של הרב אברהם ליפשיץ. שבת ששוברת בכל שנה את השיא של אשתקד הן ברוחניות והן בגשמיות. ולכן מצטרפים אליה גם עשרות מחשובי החסידות, הרבנים המשפיעים והמחזיקים בעולה של תורה • הצלם שמואל דריי היה ותיעד
"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 1"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 2"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 3"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 4"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 5"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 6"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 7"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 8"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 9"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 10"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 11"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 12"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 13"הגזלנים הקדושים": החסידים מביתר עילית ערכו שבת גיבוש 14