שר החוץ הירדני, איימן א-ספדי, הגיע היום (ראשון) לטהרן כדי לנסות לשכנע בכירים במשטר האיראני לרכך את התגובה נגד ישראל שחיסלה בשבוע שעבר את בכיר חמאס הנייה ובכיר חיזבאליה פואד שוקר.
א-ספדי ייפגש עם מקבילו האיראני, עלי באקרי כני, שאמר כי "כל מרחב אווירי שנועד לסייע לישראל הוא מטרה לגיטימית".
מקור איראני רשמי אמר לאל-ג'זירה כי טהרן תעביר שני מסרים לשר הירדני, כאשר אחד מהם מיועד להנהגה הירדנית והשני לישראל ולארצות הברית.
גורם איראני הגיב באופן רשמי לרשת אל ג׳זירה: ״נעביר לשר החוץ הירדני שני מסרים. האחד להנהגה הירדנית, והשני – לאמריקה ולישראל. תגובתנו תהיה קשה וכואבת, אפשרות הגישור לא באה בחשבון. אין לנו ספק שישראל תשלם ביוקר על מעשיה״