שתי רקטות שוגרו היום (שלישי) מרצועת עזה לכיוון תל אביב – אחת מהן נפלה במרחב הימי סמוך לעיר. בעקבות הירי, קולות פיצוץ חזקים נשמעו ברחבי העיר. צה"ל הודיע כי הרקטה הנוספת ששוגרה לא הצליחה לחצות לתוך שטח ישראל. "לא הופעלו אזעקות לפי מדיניות", נמסר מדו"צ. זמן קצר לאחר מכן, חמאס לקח אחריות על הירי למרכז.
שיגור החץ 3// צילום: דוברות משרד הביטחון
רחוקים מהכרעה?
תיעוד: כך מחבלי חמאס שיגרו היום את הרקטות לתל אביב
שתי רקטות שוגרו היום (שלישי) מרצועת עזה לכיוון תל אביב – אחת מהן נפלה במרחב הימי סמוך לעיר. בעקבות הירי, קולות פיצוץ חזקים נשמעו ברחבי העיר. צה"ל הודיע כי הרקטה הנוספת ששוגרה לא הצליחה לחצות לתוך שטח ישראל. "לא הופעלו אזעקות לפי מדיניות", נמסר מדו"צ. זמן קצר לאחר מכן, חמאס לקח אחריות על הירי למרכז.
- יענקי גולדן
- 13/08/2024
- 19:51
- אין תגובות
מה דעתך על הכתבה, הייתה מעניינת?
66
18
הנצפים ביותר
הירשם
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך