המאבק החרדי נגד עלייתו של השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר, להר הבית הבוקר – עולה שלב ומחריף: בעיתון "יתד נאמן" שיופץ מחר, עוסקים הכותרת הראשית ועמודי הפנים בעניין. דבריהם של ח"כי דגל מובאים בהרחבה, כולל האיום של היו"ר גפני "נפנה לגדולי התורה לקבל את הכרעתם".
"רבנים ואישי ציבור דורשים לבחון מחדש את השותפות הקואליציונית", הודגש בעיתון, "לאור ההתנהגות המופקרת של חברי הקואליציה, חבורת בן גביר העלולה להביא חלילה להגברת שפיכות הדמים ולאור השתיקה וחוסר המעש של ראש הממשלה".
עורך העיתון ישראל פרידמן הקדיש טור מיוחד לעניין וכתב כי "העליה של יהודים להר הבית, הן כמו השלכת גפרור לבאר נפט הר הבית עלול להפוך להר געש, שיכסה באפרו ועשנו את כל המזרח התיכון, ובפרט בימים כאלה שהכל מתוח לא רק בגלל אויבים ושונאים אלא גם אצל ידידים. שגרירות ארה"ב מוחה. מדינות כמו מצרים וירדן שישראל מנסה לגייס לקואליציית ההגנה מאירן, נאלצות לגנות ומתרחקות. הפת"ח כבר הגיבו והם מאיימים בהסלמה ביו"ש".
פרידמן מדגיש כי "כן שר לא שר, אי אפשר לתת לכל דמות קיקיונית לסכן את כולנו. זה לא משחק "שוטרים וגנבים", זה חיי אדם ואיסורים נוראיים – מסוכן גם מדינית וגם הלכתית! כל מי שביכולתו ומי שהסמכות בידיו, חייב לפעול בנושא, ולא רק במילים אלא בחקיקה ומנעולים. חובה לסגור את ההר, לנעול, לאטום, מאחורי אלף סורגים ובריחים, כדי שרמיסת קדושת ההר לא תסכן אותנו. לאף אחד אין זכות לספסר בדם שלנו ולרדוף את חיינו וקיומנו למען לאומנותו הקלוקלת".
וזה שערבים משחקים שם כדורגל זה בסדר???
דייי תפסיקו להתערב רבותיו ועוד רבנים מתירים לעלות
אז כל אחד ינהג כרבותיו
דיי
הוא יושב עם יו"ר כנסת שמזהה את עצמו כתועבת ה מחוללי שבת ואוכלי טרפות ועל לזה לא בודקים את השותפות עם רבותינו רק כשעולים להר הבית שהם בעצמם לא יודעים להסביר את האיסור רק מפמפמים כרת כרת
בושה גדולה
כמעט כל העסקונים של יתד נאמן וכן החברי כנסת של יהדות התורה יש להם פלאפונים לא כשרים , שומו שמים חילול השם , די לצביעות , תחליפו לפלאפונים כשרים כמו שכל גדולי ישראל בעיתון יתד נאמן כותבים זאת