נחל יצפור: מתנדבי יחידת החילוץ שומרון-בקעת הירדן יחד עם צוות איחוד הצלה הגישו מענה ראשוני לנער שהתייבש במהלך הטיול. במקביל הוקפץ מסוק צבאי לצורך פינוי מהיר. ברגעים אלו הנער מפונה במצב יציב.
קרדיט צילום: דוברות המשטרה (יחל"צ שומרון-בקעה)
דוברות איחוד הצלה – מחוז צפון: צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לילד כבן 12 שהתייבש במהלך טיול בנחל יצפור.
קרן עזוז חובשת באיחוד הצלה סיפרה: "בסיוע מתנדבי יחידת החילוץ שומרון-בקעת הירדן הגענו למקום להעניק סיוע ראשוני לילד שסובל מאיבוד נוזלים ומכת חום תוך כדי טיול. לאחר מכן הוא פונה במסוק של יחידת 669 לבית החולים כשמצבו מוגדר יציב".
![צפו: נער התייבש במהלך טיול וחולץ במסוק צפו: נער התייבש במהלך טיול וחולץ במסוק](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/06/725b6e83-58e2-4ff2-8892-1db56c135bb9-1024x512.jpg)
![צפו: נער התייבש במהלך טיול וחולץ במסוק צפו: נער התייבש במהלך טיול וחולץ במסוק](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/06/4171f0d5-ecb8-449f-9641-f9dd150636cb-1024x576.jpg)
![צפו: נער התייבש במהלך טיול וחולץ במסוק צפו: נער התייבש במהלך טיול וחולץ במסוק](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/06/69509f4e-5b8f-4471-957c-01c4f6a63749-1024x576.jpg)
לא הבנתי! לפי הכותרת נראה שהוא טיאל במסוק!