אלי הרצליך בביצוע מיוחד ואנרגטי ללהיט "המנגן" [שבמקור מבוצע בדואט עם שלמה ברונר] שהקפיץ את תיאטרון ראסל באוויר, בליווי אהרל'ה נחשוני ותזמורתו ומקהלת "יחד". מתוך מופע ההשקה של האלבום "הרצליך 2".
![אלי הרצליך - המנגן - מתוך הרצליך 2 מופע השקה video](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/05/אלי-הרצליך-כל-ישראל.jpg)
אלי הרצליך בביצוע מיוחד ואנרגטי ללהיט "המנגן" [שבמקור מבוצע בדואט עם שלמה ברונר] שהקפיץ את תיאטרון ראסל באוויר, בליווי אהרל'ה נחשוני ותזמורתו ומקהלת "יחד". מתוך מופע ההשקה של האלבום "הרצליך 2".
מה דעתך על הכתבה, הייתה מעניינת?
0
0
איפה המסכות??
זה היה לפני הקורונה??
לא שמת לב לסוודרים וצעיפים שיש להם?
לא שמעת?
הוא אמר הריני מכוון לקיים מצווה לשמח בחנוכה…
חמוד
לא הבנתי למה זה כזה מקפיץ?
🥁🎻🎧🎷😷🎺🎤🎸🎹🎛🎶🎵🎖🥇🏅🏅🍻🚨🛶🎙📢🎞📽🎬📺📷📀💿💾💽🖲⌨🗿🗿
הרצליך העעעעננננננקקקק
אלי המשך כך עיבוד מינורי לבעלי שמיעה פסיבית