הגר"מ שטרנבוך הגיע לסנדקאות בשמחת הברית לנין כ"ק האדמו"ר מבוטושאן זצוק"ל נכד לחתנו המחנך הרב מרדכי בלוי בן להרב יוסף אהרן בלוי ממקרובי הגר"מ שטרנבוך
![תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/07/S1170098-1-1024x576.jpg)
![תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/07/S1170093-1024x576.jpg)
![תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/07/IMG-20200626-WA0124-1024x768.jpg)
![תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/07/IMG-20200626-WA0098-768x1024.jpg)
![תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/07/IMG_1639-1024x768.jpg)
![תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/07/IMG_1633-768x1024.jpg)
![תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/07/3-1-1024x768.jpg)
![תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/07/2-2-1024x768.jpg)
![תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי תיעוד: הגר''מ שטרנבוך בסנדקאות בשמחת הברית לנכד המחנך הרב מרדכי בלוי](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/07/1-1-1024x768.jpg)
הגר"מ שטרנבוך הגיע לסנדקאות בשמחת הברית לנין כ"ק האדמו"ר מבוטושאן זצוק"ל נכד לחתנו המחנך הרב מרדכי בלוי בן להרב יוסף אהרן בלוי ממקרובי הגר"מ שטרנבוך
מה דעתך על הכתבה, הייתה מעניינת?
0
0
פוסק של דור קודם אני ממליץ לכל אבא לקחת את הילד שלו רק כדי להסתכל על הרב אני גר בשכנות לרב מי אני שיעיד כדי שאנשים יבנו אז אני אומר לא כדי לפפס זה רב מדוד קודם ומי שיזכה יכול להגיד לנכדו זכיתי לראות את זיו קדשו של הפוסק מגיעים מכל סוגי אנשים מעדה עד מזרחי לשאול שאלות הכי קשות שיש אשרנו שאנו זוכים לחיות בדור שיש לנו פוסק כזה דוד של ר אלחנון וסרמן רבי חיים עוזר שמרן גדל עליהם אשרי העם שכה לו
ר' אלחנן?איך?
תברר קצת היסטוריה לפני שאתה שואל…
מרן הגר"מ שטרנבוך בילדותו, זכה שר' אלחנן זיע"א התארח בביתם למשך כמה ימים או שבועות, והנהגות רבות הוא נוהג לספר עד היום ממה שראו עיניו אצל ר' אלחנן זצ"ל. זה מלבד שאר גדו"י שבדורות הקודמים שזכה לינוק מהם ומתורתם, כמרן הגרי"ז הלוי זיע"א ועוד רבים.
בן עצניק כידוע, אז לא לשאול שאלות
אין שאלות!!! אדרבה כל אחד מהשהידים של השוינאים אינשאללה יתברך בבן עצניק, ולו רק כדי שיכנס לפורפורציה בחיים, ויפסיק עם הקללות והחרמות והנידויים והשמתות, אמנם העצניקים הזווים- ולעיתים סהרוריים, אבל לכל אחד יש רב ודעה ואני כורע ברך למי ששומע לרב שלו וגם כשזה שזה לא במיננסטרים…..
לכרוע ברך? א גויישע זאך!!!
לכן הבן לא לובש מסיכה.
אבל למה לא חוששים על מרן פוסק הדור שליט"א, שח"ו ידבק??? אתמהה!!
את מי בדיוק הוא חינך?
הוא המחנך של ארגון "אנחנו וצאצאינו" ועושה מלאכתו נאמנה. אני מכיר אותו מקרוב. וגדולי ישראל סומכים ידיהם עליו בחינוך ילדי ישראל.