מה עושים עם הקרחת?

נשירת שיער בגילאי 20 ומעלה אינה מצב אבוד • בטיפול נכון ניתן להחזיר את השיער לקדמותו • והנס הגדול, שזה ממש לא בשמיים • כל הדרכים לשיקום השיער כאן בכתבה לפניכם

מה עושים עם הקרחת?

נשירת שיער בגילאי 20 ומעלה אינה מצב אבוד • בטיפול נכון ניתן להחזיר את השיער לקדמותו • והנס הגדול, שזה ממש לא בשמיים • כל הדרכים לשיקום השיער כאן בכתבה לפניכם
נשירת שיער

לא נעים, לא נעים…

השיער בראש מתחיל להידלל? אתם קמים בבוקר ויש לכם אוסף של שערות על הכרית? מסרקים את השיער ומצאתם ‘עודף’ על המסרק?

אתם בחברה טובה…

המחקרים מוכיחים ש64% מהגברים בגילאי 20 ומעלה מתחילים להקריח. ישנם גברים שההתקרחות באה אצלם בשלבים, וישנם גברים שההתקרחות אצלם מואצת. כך או כך, זה ממש לא נעים, ואנחנו די אובדי עצות. כיצד נוכל להפסיק את הקצב של ההתקרחות הזו? כיצד נוכל להצמיח את השיער והמראה מחדש?

בסופו של דבר, אף אחד לא רוצה להיראות בגיל 25 או אפילו בגיל 30 – כמו השווער שגמר לחתן את הילדים…

בכתבה זו נסקור בפניכם את האפשרויות העומדות בפנינו למניעת המשך ההתקרחות, לחיזוק השיער והצמחתו.

בכדי לקצר לכם תהליכים, נחלק את סוגי הטיפולים לשלושה: הטיפול התרופתי, טיפול בהשתלת שיער, וטיפול בצורה טבעית.

הטיפול התרופתי

אם תלכו לרופא המשפחה ותתלוננו על נשירת שיער, לרוב תיענו במשיכת כתף, ככה זה וזהו. אבל אם ממש תתעקשו, הרופא ימליץ לכם על מספר תכשירים רפואיים, ביניהם מינוקסידיל, פרופסיה ופומי. הצד השווה שבהם, שכולם מבטיחים רק את הפסקת הנשירה ואינם מבטיחים את הצמחת השיער מחדש, וכן שלכולם תופעות לוואי שונות וחמורות העשויות להופיע אצל המטופל, שלא תמיד שוות את התועלת שבהפסקת הנשירה. ובנוסף, כבונוס, גם מחייבות המשך טיפול תמידי. כאשר בהפסקת הטיפול בתרופה – השיער יחזור לנשור.

בקיצור: תרופות כימיקליות לכל דבר, שהצד השווה בהן הוא האגרסיביות והתלות בטיפול.

מקודם

“הכלה ממררת בבכי”: בעקבות פטירת הרב פפויפר נדחתה חתונת הבת

מקודם

למה להעיב על רגעי האושר? לחתן את כולם בכבוד? איתנו זה אפשרי

מקודם

תחפושות לפורים? זהירות – המבחר עצום!

מקודם

ר’ יעקב, השווער רוצה לראות את ההיתר הוראה?

טיפול בהשתלת שיער

לא רבים יודעים זאת, אבל ברחבי העולם נפוצה השיטה של השתלת שיער, המועדפת על ידי אנשים רבים על פני הטיפול התרופתי ותופעות הלוואי שלו.

הבעיה היא, שהשיער המושתל לא תמיד נקלט בצורה מיטבית, ובנוסף, העלויות של טיפול כזה הן גבוהות מאוד, ואינן שוות לכל כיס. ובנוסף – צפויה למושתל השיער תקופת החלמה ולא מעט כאבים בדרך לשינוי המראה.

טיפול טבעי

הגישה הטבעית מבוססת על העובדה שהשיער שלנו מגיב בצורה שונה לסוגי חומרים שונים שבאים עמו במגע. בדרך כלל אנחנו מכירים את זה מכל מיני סוגי שמפו שחלקם גורמים לשיער להיות יבש, אחרים גורמים לו להיות נעים למגע או נפוח.

כמו שהשמפו התעשייתי משפיע על השיער שלנו בצורות שונות, כך גם מוצרים טבעיים, שחלקם נמצאים בכל בית, משפיעים על השיער ועל הצמיחה שלו.

לתועלת העניין, אספנו לכם מספר מתכונים שיכולים להועיל להפסקת הנשירה ולצמיחת השיער.

משחת דבש ושמן זית:

שמן ודבש הם שני חומרים שניתן למצוא בכל מטבח, והם מסייעים לשיער באמצעות חומרי ההזנה הרבים שקיימים בהם. בנוסף, בשמן זית ישנם חומרים שמאיצים את צמיחת השיער ומסייעים בחיזוקו.

כדי להכין את המשחה, יש לערבב שתי כפות דבש עם שתי כפות שמן זית וכף אבקת קינמון. ערבבו את שלושת המרכיבים עד ליצירת משחה אחידה. את המשחה יש למרוח על הקרקפת ולהשאיר אותה כחצי שעה לפני שתחפפו את הראש כרגיל.


מומלץ לחזור על הטיפול הזה לפחות פעם בשבוע כדי להגיע לתוצאות.

אבקת נים, יוגורט וחלבון ביצה:

גם בתכשיר הזה ניתן להשתמש בחומרים מזינים מצויינים לשיער, שנמצאים בעלי צמח הנים, בביצה וביוגורט.

קחו חלבון של שתי ביצים (רק את החלבון!), הוסיפו להם שתי כפות של יוגורט טרי והוסיפו כף של אבקת נים (שניתן לרכוש בחנויות הטבע השונות). ערבבו את כל המרכיבים עד שתקבלו תערובת אחידה.

עסו את הקרקפת באמצעות המשחה שיצרתם והשאירו אותה למשך כ-40 דקות. חזרו על הטיפול הזה בכל שבוע כדי למנוע את נשירת השיער ולהחזיר את הקרקפת למצבה הטבעי.

יש פתרונות טבעיים – אבל יש את הפתרון המנצח!

אם אתם חוששים למרוח את הקרקפת שלכם בכל מיני תכשירים כימיים שעלולים לגרום לתופעות לוואי, ואם לא מתאים לכם להתחיל להכין משחות משמן זית ויוגורט – יש אפשרות אחרת, טבעית, נקיה ויעילה במאת האחוזים!

 “שורשים” מביאה בשורה של ממש למחפשי הפיתרונות הטבעיים בתחום נשירת השיער – טיפול טבעי ויעיל.

התהליך הטבעי עובד במקביל על שני פרמטרים:

1. תכשירים שפותחו עלפי נוסחה ייחודית שלא מכילה רכיבים כימיים, חומרים משמרים, מבשמים או מייצבים. המוצרצמחי לחלוטין ומורכב מתמציות של צמחי לבנדר, צמח קארי, גן קורנית, חי עד ורוזמרין. ולכן אין לו תופעות לוואי שמוכרות מתכשירים אחרים לחיזוק השיער.

2. מסרק רב עוצמה שעוזר לפורמולה להיספג בעור הקרקפת. ראשית הוא מסלק את כל הרעלים והשומנים שהצטברו במקום (גם אם הם לא נראים לעין), ושנית, הוא מאפשר לחומרים הטבעיםלחדור לכיוון  השורשים, וכך מזין אותם בחומרים פעילים שמחזקים את השיער וגורמים לו לשוב ולצמוח.

היתרון של שיטת “שורשים” הוא ההבטחה לתוצאות בתוך 90 יום – או כסף חזרה. למעשה, בתוך 60 יום מתחילת השימוש בערכה, הנשירה נבלמת, ו-30 יום לאחר מכן תהנו מתהליך עיבוי של השיער.

בדרך כלל בתוך עשרה חודשים תגיעו לתוצאה מירבית. ומכאן ואילך, כל מה שתצטרכו לעשות זה תחזוקה שוטפת מדי פעם – אך ורק לפי הצורך!

התכשירים של “שורשים” פועלים כדי לסלק רעלים ועודפי שומן מהקרקפת. במקביל, הם ממריצים את מחזור הדם ומאפשרים לפורמולה הייחודית לחדור כדי לסייע לזקיק השערה.

במידה ואתם מתחילים לחשוש לגבי השיער שלכם, או שאתם כבר עמוק בתהליך ההתקרחות, זה הזמן להתחיל לטפל בשיער שלכם לפני שייעלם לחלוטין.

למי זה מתאים ולמי לא?

הטיפול מעולה עבור מי שכרגע בתהליך הידלדלות מואצת, ופחות יעיל לאיזורים שבהם נראית כבר הקרחת בכבודה ובעצמה.

כלומר, כל איזור שיש עליו שערות ואפילו דלילותאו בהירות מאוד – זה הזמן לטפל בו לפני שהוא מגיע למצב אל חזור.

ברגע שיש איזור שהוא כולו מבריק ונטול שיער, אין יותר אפשרות לשקם אותו ולא משנה כמה שום, שמן זית, יוגורט או כימיקלים תמשחו אותו…

אם אתה מתלבט אם עדיין ניתן לשקם את השיער שלך – צור קשר עכשיו כאן!

4.3 6 votes
דרג כתבה זו

סבלנות או כאן ומיד? התשובות למשקיע המתחיל>>>

12 תגובות
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
View all comments
איש יהודי
1 חודש לפני

מישהו יכול לכתוב את המספר שלהם
חסום לי הקישור

אני
1 חודש לפני

שווה לנסות!!!!

איש יהודי
Reply to  אני
1 חודש לפני

אתה כותב את זה מנסיון
או דאתה המשווק ופשוט אתה מגיב פה

למבורגיני
Reply to  איש יהודי
1 חודש לפני

אני כותב מנסיון אבל צריך להיות עיקבי ולעשות את העבודה כמו שצריך ואפשר לקבל תוצאה ממש מדהימה!!!!

אביב
Reply to  אני
23 ימים לפני

תודה על הפרגון!

דידי
1 חודש לפני

הכל חרטה.רק השתלה בטורקיה אצל דר” סיניק

למבורגיני
Reply to  דידי
1 חודש לפני

אני אמרתי לפני שאני נוסע לטורקיה אני מנסה את זה מה יש לי להפסיד זה רבע מחיר מטורקיה וכבר חודשיים אני משתמש וכבר ראיתי שיפור משמעותי !!!!!
מקווה מאוד שאם זה ימשיך ככה שווה כל שקל

מ י
1 חודש לפני

זה כתוב לגברים זה גם לנשים ?

בדוק ומנוסה
1 חודש לפני

טבליה אחת של אבץ פיקולינט כל ערב.
2-3 פעמים בשבוע לעסות את הקרקפת היטב עם שמן קיק ולישון עם זה (עדיף לחבוש כובע או לעטוף את הראש עם מגבת או צעיף).
שיפור משמעותי בתוך 14 יום.
בדוק ומנוסנ.

שוקי
Reply to  בדוק ומנוסה
1 חודש לפני

ושקמים בבוקר השיער לא שומני

משה
Reply to  בדוק ומנוסה
1 חודש לפני

רק לא לשכוח לשטוף בבוקר לפני הנחת תפילין

ממממ
1 חודש לפני

מעניין אם משהו יודע כמה זמן המוצר הזה בשוק כי האמת שאני שמעתי עליו לא מיזמן וגם אשמח לישמוע עוד המלצאות מאנשים שמכירים אותו כי זה באמת נישמע משהו טוב …..

אתר המחדש מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל:

news@hm-news.co.il

אתר המחדש מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל:

news@hm-news.co.il