מערכת חורפית משמעותית צפויה במהלך שבוע הבא מזג אוויר האביבי השורר באזורינו , יימשך בימים הקרובים , אם כי , צפויה ירידה קלה והדרגתית בטמפרטורות , עם אפשרות לערפילים במישור החוף והשפלה . לקראת אמצע שבוע הבא מסתמן היפוך מגמה , והחורף צפוי לשוב ולפקוד את הארץ , מלווה בגשמים וטמפרטורות נמוכות . קיים אף סיכוי שעם חזרתו של החורף , יתפתח באזורינו גל קור , אשר יגרום לירידת שלג בהרים , על כך תצא התראה נוספת , בהתאם לצורך .
![התחזית המעודכנת: סופ"ש נעים וחם - בתחילת השבוע הבא הגשם חוזר](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2021/02/מערכת-גשם-847x1024.jpeg)
כיף
ומה מצב השלג בחרמון?
תודה לה' חורף תשאר קצת
לימודים במרחב הפתוח הא….?🤭🤭🤭🤭🙏🤣
המחדש אולי אתם מביאים באופן קבוע את התחזית ?