כ"ק האדמו"ר מויזניץ שליט"א בתפילה ע"י שריד בית מקדשינו הכותל המערבי לרגל שמחת החתונה לנכדו החתן הרב ח"מ כץ בן הרה"ג משה מרדכי כץ בן האדמו"ר מוייען שליט"א • צילום יהושע פרוכטר
לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 5לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 6לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 7לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 8לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 9לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 10לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 11לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 12לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 13לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 14לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 15לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 16לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 17לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 18לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 19לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 20לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 21לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 22לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 23לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 24לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 25לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 26לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 27לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 28לקראת חתונת הנכד: הרבי הגיע לכותל המערבי 29
מזל טוב
נו נו….