הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א בציון רבי אבדימי דמן חיפה // צילום: שמואל שנקר
גלריה
מרן הגרב"מ אזרחי בציון רבי אבדימי דמן חיפה
את ימי פגרת 'בין הזמנים' ניצל ראש ישיבת 'עטרת ישראל' וחבר מועצגה"ת הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי בביקור אצל נציג דגל התורה בחיפה מנחם קפלן לרגל סיום מסכת. בהמשך עלה הגרב"מ לציון רבי אבדימי דמן חיפה
הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א בציון רבי אבדימי דמן חיפה // צילום: שמואל שנקר
מרן הגרב"מ אזרחי בציון רבי אבדימי דמן חיפה 1מרן הגרב"מ אזרחי בציון רבי אבדימי דמן חיפה 2מרן הגרב"מ אזרחי בציון רבי אבדימי דמן חיפה 3מרן הגרב"מ אזרחי בציון רבי אבדימי דמן חיפה 4הגרב"מ בחיפה // צילום: שמואל שנקר
כיפאק יוסי אם לא בזופניק לפחות במחדש…………
חחחחחחחחח