יעקב וידר, חבר מועצת העיר בני ברק: "הערב נחשפו במועצת העיר הדו"חות הכספיים של העירייה שמעידים שלמרות הכנסות של מיליארדי שקלים המצב הכספי מחמיר וגם שמספר "עובדי הקבלן" בעירייה ממשיך לגדול ורק ברבעון האחרון זינק ב-20%!"
"ביקשתי מזייברט ורובינשטיין להסביר מי הם אותם עובדים? על מה בדיוק תושבי בני ברק משלמים להם? והאם לשם נעלם הכסף שמיועד לניקוי העיר ותיקון התשתיות הקורסות?"
![video](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2022/11/whatsapp-video-2022-11-03-at-21-47-12-mp4-1.jpg)
בושה שנותנים למגעיל הזה מקום בהמחדש
מי זה הבן אדם הזה? יודע רק לצעוק או גם עושה משהו?
ואאווו מיזה הצדיק הזה
מיזה ? הקרחת שלו מזכירה את טוקר…
מדהים
זה יעקב וידר הצדיק
וידר הזה
רק צרות עושה
אתה צודק שהוא עושה צרו ת , אבל לגנבים בעירייה זה מגיע
לא נותן להם לגנוב, ייאלה שניתנו לו קצת וישתוק.
עזבו את האיש, השאלה היא: הוא צודק או לא?