המוני חסידים שבתו השבת בעיר צפת יחד עם המשפיע החסידי המפורסם ר' מיילך בידרמן, שהגיע לעיר הקודש לרגל הילולת ה'בת עין'. צפו בגלריה שתיעד צלם פלאש 90 דוד כהן
החסידים הקיפו את המשפיע 1החסידים הקיפו את המשפיע 2החסידים הקיפו את המשפיע 3החסידים הקיפו את המשפיע 4החסידים הקיפו את המשפיע 5החסידים הקיפו את המשפיע 6החסידים הקיפו את המשפיע 7החסידים הקיפו את המשפיע 8החסידים הקיפו את המשפיע 9החסידים הקיפו את המשפיע 10החסידים הקיפו את המשפיע 11החסידים הקיפו את המשפיע 12