ראש ישיבות 'שערי תבונה' הגאון רבי אהרון חדד, השיא אמש את בן זקוניו בבני ברק. גדולי תורה, ראשי ישיבות, רבנים, דיינים ואישי ציבור עלו לאחל מזל טוב | הצלם יעקב כהן מגיש גלריה
ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 1ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 2ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 3ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 4ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 5ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 6ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 7ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 8ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 9ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 10ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 11ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 12ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 13ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 14ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 15ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 16ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 17ראש הישיבה השיא את בן זקוניו • גלריה 18
היה חתונה של שמחה אמיתית
חתן יקר מאד
איפה למד החתן.
שערי תבונה,הישיבה של הגאונים ביותר
לא הבנתי
עץ או ג'??????????
לצערינו יותר עץ…..
גאה שהבן שלי לומד בישיבה המוצלחת הזו.
הם אדירים
ישיבת שערי תבונה אתם כבוד לבני תורה.