לאחר שהיועמ"שית שברה את כל הכללים ומתנגדת לביטול עילת הסבירות כפי שקבעה הכנסת, שר המשפטים יריב לוין, בריאיון לאיילה חסון מתייחס לפיטורי היועצת המשפטית לממשלה: ״כרגע לא עומד על הפרק. לא יודע מה יהיה מחר, כל יום נשבר גבול חדש״. על התמודדות השופט אלרון אמר לוין: "לא דיברתי עם השופט אלרון מעולם, הופתעתי".
חברת הכנסת נעמה לזימי מהעבודה התייחסה לאפשרות של הדחת היועמ"שית ואמרה כי "האם קיים חשש לפיו היועמ"שית "מבשלת" את הדחתה, השיבה: "אני חושבת שאם ידיחו אותה יהיה פה ליל גלנט, כי אין ספק שהיא באמת האצבע בשכר לכאוס מוחלט. בתוך הפירוק של דמוקרטיות ליברליות יש מושג שנקרא 'מדינת פרנקנשטיין', זה אומר 'הניסיון של כל מיני אנשים דיקטטורים לקחת כל מיני הסדרים ממדינות אחרות בלי שאר ההסדרים הקיימים, בלי אותה שיטת משטר', את זה אני רואה כל הזמן. כאילו אפשר להלביש את זה על ישראל".
גם על פי ספר החוקים המוזר של מדינת ישראל, אפשר לפטר יועץ משפטי אם הוא הולך נגד הממשלה או המשרד שהוא משמש שם בתפקיד.
וכמובן שהשמאל לא יקבל את זה,כי זה לא מעניין אותו מה כתוב בחוק. מעניין אותו רק נגד הממשלה והפגנות.
אז יאללה, לכו על זה, אני בעד ליל גלנט אחד שנים ואפילו מאה, ואני גם בעד ליל טיבי הניה וכל מי שהשמאל מעוניינים לצעוק עבורו…
ברור שחובה להדיח אותה
תפקידה להגן על הממשלה והיא נהפכת להיות הקטיגור של הממשלה לאורך כל פעילות הממשלה . בכך היא אינה ממלאת את תפקידה. ועליה להיות מפוטרת מסיבה פשוטה זאת .
גם עם תפוטר תמצא עילה להשאר -הכוח בידיה..
היא מעל הכל-כמה אכזריי המצב הזה.