נשיא סין

מה באמת קורה בסין והאם נמצאו המדענים שאשמים בהיווצרות הנגיף?

בריטניה הוציאה את הנתונים של סין מרשימה המשווה את קצב וגודל התפשטות הנגיף בין המדינות, מכיוון שזו בטוחה כאין לנתונים הסיניים שום קשר לאמת.

לפי המודיעין האמריקני: אלו המדענים האשמים בהתפרצות מגיפת הקורונה. 45,000 גופות נשרפו בווהאן במהלך שבועיים.

מסמך ממשלתי של המודיעין הצבאי האמריקני שדלף לעיתון הוושינגטון טיימס בשעות הלילה מסיק כי המכון הוירולוגי בווהאן או ה-CDC סיני הם המקור להתפרצות נגיף ה-COVID19.

פ ז, ו-ש ז צמד המדענים החשודים כיצרני הנגיף, הוזהרו על ידי הרשויות באוסטרליה, ומחקרם הופסק על ידי ממשלת ארה”ב.

המסמך שהורכב ממקורות פתוחים טרם גיבש עמדה אם מדובר ב-CDC הסיני או במעבדה בווהאן, הממוקמים מספר מיילים בודדים אחד מהשני, המסמך גם אינו מציין ‘אקדח מעשן’ אך קובע בוודאות כי “ישנן ראיות נסיבתיות המציעות כי הנגיף יצא מהמעבדה בווהאן ולא מה-CDC”, עם זאת לאור הידיעה שהתפרסמה בוול-סטריט ג’ונרל כי המכון הווירולוגי אסף דגימות של עטלפים מזוהמים כבר בשנת 2013, וכי עטלפים אלה הכילו את הנגיף – נדמה כי אין הרבה מלבד לחבר נקודות הקשורות למנהל המחקר.

פ. ז. שחקר את המכניזם הביו-מולקולרי המאפשר לאבולה ול-SARS לשכון זמן ממושך מבלי לגרום למחלה אף פרסם מאמר העונה לשם “כיצד עטלפים יכולים לשאת נגיפים מבלי לגרום למחלות”, לצדו המדענית ש ז הייתה מעורבת בביו-הנדסה של נגיף הקורונה, ואף חיברה מאמר מעורר מחלוקת בו תיארה יצירת נגיף חדש בשנת 2015 הגורם לקשיי נשימה והמשלב נגיף קורונה מעטלפים.

כבר בשנת 2015 מגזין נייצ’ר היוקרתי הביע דאגה מהניסויים של ז, ובאותה השנה ממשלת ארה”ב השהתה את הסיוע הכספי למעבדה בעקבות הדיווחים על ליקויי הבטיחות בשטח המעבדה, דיווחים אליהם הצטרף העיתונאי הליברלי ג’וש רוגין מהוושינגטון פוסט.

חשוב לציין בעוד מכון וואהן שוכן 20 מייל מהשוק הרטוב, ה-CDC הסיני שוכן 400 יארד מהשוק. “כל יתר המקורות למוצא הנגיף נראים בלתי סבירים”, כך לפי הדו”ח שמצטט הוושינגטון הטיימס.

על חקירת מקור הנגיף מפקד גם הגנרל מארק מיילי ראש המטות המשולבים, (למעשה ראש הצבא האמריקני הכפוף ישירות לנשיא) לצד סוכניות המודיעין האמריקניות. “המקום ההגיוני ביותר לחקור את מקור הנגיף נאטם לחלוטין, והוראות שתיקה הושמו כבר ב-1 בינואר 2020, כשבאותה הזדמנות בכירים בחיל הרפואה הסיני השתלטו לחלוטין על שטח המעבדה”.

במקביל רופא אמיץ העונה לשם וו שינואה שהחל בקמפיין אינטרנטי לחשוף את עבודת ש ז טוען כי היא ביצעה את מחקריה במטרה לראות כיצד ניתן להדביק בני אדם בנגיף, וכי חלק מהחיות עליהן עשו ניסויים נמכרו כחיות מחמד, וכי מעובדי המעבדה אף הרתיחו ואכלו את ביצי המעבדה המשומשים כך לפי אתר זירו הדג’.

סין ממשיכה לטעון כי מקור הנגיף הוא בחיות אקזוטיות מהשוק שבני אדם באו עימם במגע.

המדענית מציגה טוענת כי “היא מבטיחה בחיי שהנגיף אינו קשור למעבדה”.

ראייה נוספת היא היעדרתו המסתורית של עובדת המעבדה הוירולוגית ה י החשודה כ”Patient Zero” , פרטי הביוגרפיה שלה, תמונתה, נמחקו כלא היו מאתר המעבדה, הטוענת כי ה נצפתה מאז וכי היא עובדת במקום אחר.

בינתיים בסין טוענים כי הנגיף פותח במעבדה אמריקנית בעיירה פרדריק שבמרילנד, תוך איומים על אוסטרליה כי היא תישא בתוצאות קשות אם תמשיך לחקור את מקורות המגיפה, השגריר הסיני באוסטרליה אף אמר כי “החקירה האוסטרלית מסוכנת, וכי היא עלולה להוביל את סין לסגור את נתיבי המסחר והתיירות עם אוסטרליה.

הסיבה למתקפה נגד אוסטרליה נובעת בשל דיווח של הדיילי טלגרף על כך ש”חמשת העיניים, סוכנויות המודיעין של קנדה, ניו זילנד, אוסטרליה, בריטניה, וארה”ב, בוחנים מקרוב את פעילותו של המדען הבכיר פ ז שבילה שלוש שנים באוסטרליה (2011-2014) ושבמשך תקופה זו אירגן המדען משלוחי עטלפים פראיים מקווינסלנד אוסטרליה למעבדה האוסטרלית בויקטוריה, שם באוסטרליה, החל המדען הצעיר במחקר הממוקד בנגיפים, תוך שמחקרו זכה למימון על ידי האקדמיה הסינית למדעים.

המחקרים התמקדו בדרך בה “עטלפים העשירים במלאי של נגיפים מתפתחים בעלי ערך פתוגני גבוה לבני אדם ויונקים, הגורמים לחולי משמעותי ולמוות בבני אדם ובחיות אחרות”, כך לפי הטלגרף הבריטי, המדווח כי אוסטרליה גם בוחנת את פעילותה של ז’נגלי בשטח אוסטרליה שהייתה בעלת מאפיינים דומים.

חשוב לציין הדו”ח האמריקני הנוכחי שנעשה בשיתוף בינלאומי עם מספר מדינות נוספות, אינו הדו”ח הסופי, וחלקים נוספיםפ אמורים להתפרסם ממנו בשבועות הקרובים.

כמו כן אנשי מודיעין אמריקאיים מאימינים כי גודלה האמיתי של התפרצות נגיף הקורונה בסין הוא לפחות פי חמישים מכפי שמודים במדינה הקומוניסטית,ושייתכן כי למעלה מ-60,000 גופות לחודש עובדו ע”י בתי העלמין בווהאן.

בשיחה עם פוקס ניוז אמר גורם בממשל טראמפ כי “המספרים מהרפובליקה העממית של סין, כפי שדווחו היום, נראים בלתי אפשריים חשבונית.”

“שוב, איננו יודעים את המספרים האמיתיים כיום, אך אנו יודעים כי כ -80,000 מקרי הדבקות ו -4,000 מקרי מוות כפי שדיווחו על ידי התעמולה הסינית הקומוניסטית, אינם אפילו מתקרבים לאמת”, הוסיף הגורם.

ההערכה היא כי ברשותו של המודיעין האמריקני נמצאות תמונות לוויין המראות בתי עלמין בווהאן המומים מעומס גופות. גורמים רשמיים מאמינים כי המשרפות נמצאות בשימוש מתמיד – 24 שעות ביממה מאז החלה ההתפרצות.

גורמי המודיעין ציינו כי בתקופה של שבועיים, בין 23 במרץ ל -4 באפריל, הועברו למעלה מ -500 כדים, המשמשים לאחסון אפרו של המת, למשפחות בווהאן מדי יום, ששווה לערך כד אחד לדקה.

לפיכך, הגיע המודיעין האמריקני לאומדן שמרני של 45,500 גוויות שנשרפו במהלך תקופה זו.

ההערכה המודיעינית תואמת עם זו שהובאה על ידי הוושינגטון פוסט בתחילת החודש.

אנשי מודיעין ידעו מזה זמן כי סין משקרת על ההיקף האמיתי של מקרים ומקרי מוות במדינה, ומכנים את אנשי המפלגה הקומוניסטית הסינית “מזויפים”.

ממשלת בריטניה הוציאה את המספרים של סין מרשימה המשווה את קצב וגודל התפשטות הנגיף בין המדינות שלה, מכיוון שזו בטוחה כאין לנתונים הסיניים שום קשר לאמת.

הערכה שהתפרסמה לאחרונה על כמות מקרי המוות האמיתית, שפורסמה על ידי מכון היוזמה האמריקני, העלתה כי בסין היו בוודאי לפחות 2.9 מיליון מקרי קורונה מחוץ למחוז הוביי, וכי ככל הנראה מספר מקרי המוות הוא מעל 100,000.

המחקר ציין כי סין מסוגלת להסתיר מיליוני מקרי מוות בגלל גודלה הגיאוגרפי ואוכלוסייתה העצומים.

“מקרי המחלות בדרכי הנשימה  מכל הסוגים עלולות בקלות לעלות על 100 מיליון בסין, ולהסתיר 2.9 מיליון מקרי קורונה”, צוין בדו”ח, והגיע למסקנה כי “בתקופה טיפוסית של שלושה חודשים לפני נגיף הקורונה, בסין ללא מחוז הוביי, מתו כמעט 2.5 מליון בני אדם. ואפילו מספר כזה של מתים ניתן יהיה להסתיר בקלות”

הנצפים ביותר
סגן השר מאיר פרוש // פלאש 90

לאחר שניסו לגזוז את זקנו: אלמונים התיזו חומר חריף בביתו של ח”כ פרוש

בחול המועד: היהודי ביקש לשחוט את האדמו”ר

המחדש בעולם // צילומים: פלאש 90 • עיבוד: אבי וולפסון - המחדש

נמצאה הקסדה של נפוליאון • חדשות ותמונות מהעולם

1 תגובה
ישן ביותר
חדש ביותר הצבעות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
David n.
1 שנה לפני

ארורים הסינים !!!

אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
כתבות נוספות

חולה קורונה הפר בידוד – ונתפס

הושענא רבה בחצר חסידות בעלזא בתשמ”ז

בנט באו”ם: “ישראל חייבת להישאר פתוחה, לאיראן תכנית סודית”

ההתפתחות האדירה באחיסמך: בראשות הגרח”א ברוידא – חנוכת בית המדרש ‘חניכי הישיבות’ ושמחת בית השואבה

צפו: שוטר איתר מאומתים, אך לטענתם הם כבר החלימו

שמחת החג של ישיבת ‘משנת שמעון’

פלורידה: המושל אוסר לחייב עטיית מסכות בבתי הספר

טרגדיה: חולת קורונה צעירה מתה ללא מחלות רקע לאחר שנדבקה

בהשתתפות אלפי החסידים: האדמו”ר מגור בהושענות הבוקר

מדוע “הקפות שניות” והאם ניתן לומר תשעים פעם “משיב הרוח”?

עם נרות וחופה: כך הגר”א פילץ היה מתחתן עם התורה

בצל הביקורת: קבינט הקורונה יתכנס ביום ראשון הקרוב