במעמד מפואר שהתקיים בביהמ"ד החדש של קהילת קהל חסידים בקרית הרצוג במעמד גדולי ישראל וקהל רב הוכתר הגאון רבי משה שוורץ שליט"א לרב הקהילה • נשאו דברים במעמד: רב העיר הגרחי"א לנדא , כ"ק גאב"ד זוועהיל, הגאון רבי יעקב מאיר שטרן, הגאון רבי חיים צבי שפירא, כמו"כ הוקראה ברכתו של האדמו"ר מצאנז למעמד ע"י בנו הגר"א הלברשטאם אב"ד צאנז טבריה • צפו בגלריה מהמעמד שתיעד יהודה פרקוביץ
קריית הרצוג: מעמד הכתרת הרב החסידי 1קריית הרצוג: מעמד הכתרת הרב החסידי 2קריית הרצוג: מעמד הכתרת הרב החסידי 3קריית הרצוג: מעמד הכתרת הרב החסידי 4קריית הרצוג: מעמד הכתרת הרב החסידי 5קריית הרצוג: מעמד הכתרת הרב החסידי 6קריית הרצוג: מעמד הכתרת הרב החסידי 7קריית הרצוג: מעמד הכתרת הרב החסידי 8קריית הרצוג: מעמד הכתרת הרב החסידי 9