פגיעה ישירה בעיר אשדוד בסמוך לבית הכנסת "תפארת רפאל" בראשותו של הרה"ג רבי מאיר אבוחצירא. הטיל פגע בחנייה בין כלי הרכב, גרם לנזק ובחסדי שמיים לא היו נפגעים בנפש, אולם אישה בת 50 נפצעה במצב קשה והיא פונתה לבית החולים אסותא.
הרב מאיר אבוחצירא היה באותה עת בבית הכנסת וענה לאנשים תשובות בהלכה, לאחר הפגיעה פרצה אש בין כלי הרכב ובקשו מהרב אבוחצירא להתפנות עד שכוחות הביטחון יסיימו את העבודה בשטח.
הרב מאיר אבוחצירא בירך את החיילים ופיקוד העורף שלא ייפגעו ויחזרו לביתם בריאים ושלמים לחיים טובים ולשלום יחד עם כל חילי צה"ל.
![אשדוד: הטיל נפל סמוך לבית הכנסת תפארת רפאל](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2023/10/נפילה-באשדוד-בחרבות-ברזל.-צילום-באדיבות-המצלם-2-1024x768.jpg)
![אשדוד: הטיל נפל סמוך לבית הכנסת תפארת רפאל](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2023/10/נפילה-באשדוד-בחרבות-ברזל.-צילום-באדיבות-המצלם-3-1024x768.jpg)
![אשדוד: הטיל נפל סמוך לבית הכנסת תפארת רפאל](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2023/10/נפילה-באשדוד-בחרבות-ברזל.-צילום-באדיבות-המצלם-4-1024x768.jpg)
![אשדוד: הטיל נפל סמוך לבית הכנסת תפארת רפאל](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2023/10/נפילה-באשדוד-בחרבות-ברזל.-צילום-באדיבות-המצלם-5-1024x768.jpg)
![אשדוד: הטיל נפל סמוך לבית הכנסת תפארת רפאל](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2023/10/נפילה-באשדוד-בחרבות-ברזל.-צילום-באדיבות-המצלם-6-1024x768.jpg)
![אשדוד: הטיל נפל סמוך לבית הכנסת תפארת רפאל](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2023/10/נפילה-באשדוד-בחרבות-ברזל.-צילום-באדיבות-המצלם-1-1024x768.jpg)
ואו