בפעולה ממוקדת בבית החולים שיפאא׳, פועלים גם בשעה זו כוחות היחידה המיוחדת שלדג, צוות קרב חטיבתי 7 ויחידות מיוחדות נוספות. הכוחות חשפו היום בשטח בית החולים פיר מבצעי של ארגון הטרור חמאס. כמו כן, נמצא רכב ממולכד שהוכן כבר ליום ה-7/10 ובו אמצעי לחימה רבים.
במקביל, במסגרת המשך הפשיטה והסריקות בבית החולים רנתיסי, לוחמי צוות הקרב החטיבתי של חטיבה 401 ולוחמי יחידת יהל"ם המשיכו לחשוף את המנהרה המבצעית בבית החולים.
![כוחות צה"ל פועלים בשיפא: איתרו פיר מנהרה של חמאס](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp_Image_2023-11-16_at_19.47.03_1.jpeg)
תמונות ראשונות מהמנהרה, בהן ניתן לראות את מבנה המנהרה ודלתות ההדף בהן משתמש ארגון הטרור חמאס, למניעת כניסת כוחותינו לתשתיות התת קרקע שבהן הוא משתמש.
![כוחות צה"ל פועלים בשיפא: איתרו פיר מנהרה של חמאס](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp_Image_2023-11-16_at_20.44.30.jpeg)
כמו כן, פועלים צוות הקרב החטיבתי של חטיבת צנחנים בבית החולים אל-קודס, בו אותרו אמצעי לחימה וכלי נשק.