ראש הממשלה בנימין נתניהו סייר הבוקר (ב'), עם איש העסקים אילון מאסק בקיבוץ כפר עזה.
ראש הממשלה נתניהו הראה למאסק את זוועות הטבח בקיבוץ מאירועי השבת של ה-7 באוקטובר. אילון מאסק שמע מממלא מקום ראש מועצת שער הנגב יוסי קרן ומנציג דובר צה"ל ליעד דיאמונד סקירה על הטבח בקיבוץ.
לאחר מכן רה"מ נתניהו ואילון מאסק הלכו לבית משפחת ליבשטיין, שם שמע מאסק על סיפור הגבורה של אופיר ליבשטיין הי"ד, ראש המועצה שנרצח בבוקר ה-7 באוקטובר בחילופי אש עם מחבלים שחדרו לקיבוץ.
משם המשיכו ראש הממשלה ומאסק לבית משפחת איתמרי, שם שמע מאסק על סיפור המשפחה של הילדה אביגיל עידן בת 4, שהוריה נרצחו והיא נחטפה לעזה ושוחררה אתמול משבי חמאס. בבית המשפחה הוצגו ע"י נציג דובר צה"ל תמונות שצולמו ימים אחדים לאחר הטבח.
לסיום, עברו ראש הממשלה ואילון מאסק לשכונת הצעירים בקיבוץ, שספגה את מירב האש בזוועות ה-7 באוקטובר.
![בבית ראש המועצה ומגורי הצעירים: נתניהו הציג למאסק את הזוועות](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2023/11/חרבות-ברזל-ראש-הממשלה-נתניהו-ואיש-העסקים-אילון-מאסק.-צילום-עמוס-בן-גרשום-לעמ-2-1024x683.jpeg)
![בבית ראש המועצה ומגורי הצעירים: נתניהו הציג למאסק את הזוועות](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2023/11/חרבות-ברזל-ראש-הממשלה-נתניהו-ואיש-העסקים-אילון-מאסק.-צילום-עמוס-בן-גרשום-לעמ-3-683x1024.jpeg)