דובר צה"ל מפרסם הבוקר תיעודים חדשים מהלחימה בתוך שטח הרצועה • בתיעודים נראים לוחמי עוקץ עם הכלבים, טנקים ולוחמים שמכוונים את הנשקים מתוך הבתים ששימשו בעבר את המחבלים
עם כלבים וטנקים: כך פועלים לוחמי צה"ל בתוך הרצועה 1עם כלבים וטנקים: כך פועלים לוחמי צה"ל בתוך הרצועה 2עם כלבים וטנקים: כך פועלים לוחמי צה"ל בתוך הרצועה 3עם כלבים וטנקים: כך פועלים לוחמי צה"ל בתוך הרצועה 4עם כלבים וטנקים: כך פועלים לוחמי צה"ל בתוך הרצועה 5עם כלבים וטנקים: כך פועלים לוחמי צה"ל בתוך הרצועה 6עם כלבים וטנקים: כך פועלים לוחמי צה"ל בתוך הרצועה 7עם כלבים וטנקים: כך פועלים לוחמי צה"ל בתוך הרצועה 8עם כלבים וטנקים: כך פועלים לוחמי צה"ל בתוך הרצועה 9עם כלבים וטנקים: כך פועלים לוחמי צה"ל בתוך הרצועה 10
למה לא שולחים לשם את חזירי הבר מחיפה?
אלוהי שבשמים !!!! שמור על החיילים שלנו !!!!!
שיחזרו בריאים …שמור נא עליהם !!!!
גיבורים שלנו אוהבים אתכם