יאיר אנסבכר: "לא מעניין אותי ימין או שמאל, אסור להפסיק את המלחמה הזאת, חייבים להכריע"
כבר ארבע שנים שהוא מדמיין לעצמו בדיוק את תרחיש האימים של השבעה באוקטובר וכשזה קרה, בתוך דקות הוא כבר היה על מדים וחמוש בנשק • במהלך שמחת תורה הוא לחם יחד עם חבריו, נחשף למראות הקשים ונשבר בבכי עכשיו הוא חוזר אל השעות הדרמטיות ומסביר את ההחלטה להתייצב מול ביתו של נתניהו ולהוביל מחאה שמתחילה לחלחל לציבור • כתב אישום
סוף סוף נותנים במה לאיש המיוחד הזה אוהב ישראל אמיתי שרואה את הדברים בצורה נכונה.. צריכים להתעורר!
ואאאאווווו תותח אמיתי כיף לשמוע אותו חבל לא דיבר שעה 👍👍