האדמו"ר מאלכסנדר שליט"א ערך בשלישי בערב את שולחנו לרגל יום היורצייט של אביו כ"ק אדמו"ר זצוק"ל • בסעודה השתתפו אדמו"רי ורבני המשפחה, רבני החסידות והמוני החסידים שהגיעו מרחבי הארץ. ביום רביעי י"ז אדר ב' בשעות הצהרים עלה כ"ק אדמו"ר שליט"א ובני המשפחה וקהל החסידים לפקוד את הציון באוהל אדמו"רי בית אלכסנדר בבית החיים פונוביז בבני ברק • צילום יהודה פרקוביץ
הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 1הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 2הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 3הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 4הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 5הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 6הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 7הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 8הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 9הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 10הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 11הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 12הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 13הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 14הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 15הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 16הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 17הטיש של האדמו"ר מאלכסנדר לרגל היורצאייט 18