אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין
קהל רב נטלו חלק אמש (ראשון) בשמחת השבע ברכות המרכזית לרגל נשואי בן האדמו"ר מראדז'ין עב"ג בת הרב יעקב מאיר חתן השו"ב הותיק מב"ב הגה"ח ר' יהושע דוד רוטנר • צלם הרבנים נועם אליהו השתתף בשמחה ותיעד את האדמורי"ם מויז'ניץ, ונדבורנה, בסוד שיח ובריקוד עם החתן והמחותנים
אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין 1אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין 2אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין 3אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין 4אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין 5אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין 6אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין 7אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין 8אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין 9אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין 10אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין 11אלע חסידים: האדמו"ר מויז'ניץ רקד עם בן האדמו"ר מראדז'ין 12