אחרי שנים רבות, סוף סוף זה קורה: מטוס "כנף ציון", המיועד להנהגת המדינה, המריא היום (שלישי) מבסיס נבטים בדרום לוושינגטון, זאת לקראת נאומו של ראש הממשלה נתניהו בקונגרס האמריקני, שצפוי להיערך בעוד כעשרה ימים.
על פי הדיווח ב-כאן 11' המטוס יצא לושינגטון, כשעליו חלק מהציוד הנדרש לביקור וצוות האבטחה של ראש הממשלה בנימין נתניהו ופמלייתו. מדובר בטיסה ראשונה של כנף ציון, וכי משלחת ראש הממשלה תטוס בכנף ציון גם כן סמוך למועד.
הטיסה הנוכחית לוושינגטון, נחשבת להיסטורית מכיוון שמדובר בטיסה ראשונה של המטוס, אשר חוצה יבשות ולפי גורמים המעורים בפרטים, עלותה של טיסה אחת הינה יותר מ-200,000 דולרים.