בחברת החדשות קשת 12 טוענים כי אמש הושלך בקבוק תבערה לעבר ביתו של דוד ורטהיים, בעל השליטה בערוץ 12 שלא מסתיר את דעותיו הפוליטיות.
בחברה מאשימים את צייצני הרשת הימניים. "מזה חודשים מתנהל קמפיין הסתה שיטתי נגד ערוץ 12, שחצה אמש את כל הקווים האדומים. במסגרת זו מתבצעת הסתה ישירה כנגד גורמים בולטים בערוץ ובעל השליטה בו – דוד ורטהיים, הסתה שהובילה למעשה חמור ומסוכן", טוענים בערוץ המוביל.
"אנחנו סמוכים ובטוחים שהגורמים המוסמכים יפעלו בנושא" נמסר מחברת החדשות.