היום השני
עימותים סוערים: הפלג וראשי 'העדה' מפגינים שוב מול לשכת הגיוס
הבוקר הגיעו מאות מפגינים בסמוך ללשכת הגיוס בתל השומר • היום אמורים ליטול חלק במחאה בשערי הבקו"ם בתל-השומר, מנהיגי קהילות הקודש של הישוב הישן, רבני תנועת 'בני תורה', הגר"צ פרידמן וחברי בית הדין של העדה החרדית
- מושי הרמן
- 06/08/2024
- 12:05
- 1 תגובות
הנצפים ביותר
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך
למה כל הציבור הרחב לא משתתף במחאה החיונית הזאת?